FIZJO-MED powstał w 2010r., to ośrodek skupiający specjalistów zajmujących się pacjentami z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi. Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci, lekarze specjaliści.

Naszym głównym celem jest leczenie urazów i dysfunkcji ciała pacjenta poprzez odpowiednio dobraną i zaprogramowaną rehabilitację.

Tworzymy przyjazny standard opieki terapeutycznej, lekarskiej i diagnostycznej.Łączymy fachową wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje najlepszych lekarzy i fizjoterapeutów z miłą atmosferą i otwartością na indywidualne potrzeby pacjentów.

Centrum Diagnostyki i Rehabilitacji dzięki nowoczesnym i zróżnicowanym metodom rehabilitacji i leczenia podnosi jakość życia pacjentów z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi.

Pracujemy w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, łącząc szacunek dla indywidualności każdego pacjenta z pracą zespołową. Dajemy radość poprzez ruch i budujemy zdrowe społeczeństwo.Na co dzień postępujemy według wartości, które sprawiają że nasz Ośrodek jest miejscem wyjątkowym.